ارسال پیامک انبوه 

دسترس پذیری تلفن همراه و قیمت مناسب پیامک،آنرا تبدیل به ابزاری مناسب جهت تبلیغات نموده است.
شرکت البرز اس ام اس كه زير مجموعه اي از آژانس تخصصي تبليغات گيلاس مي باشد با در اختیار داشتن آخرین تغییرات بانک اطلاعاتی شماره های تلفن همراه کل کشور به تفکیک شهر و استان، به تفکیک کد پستی امکان تعیین بازار هدف را برای شما میسر ساخته و پیامک های شما را در بستری مطمئن و در اسرع وقت ارسال می نماید.
این شرکت با در اختیار داشتن بانک مشاغل و اصناف مختلف به شماامکان تبلیغ محصولات و خدماتتان را برای صاحبان اصناف و حرف مرتبط می دهد.

سرویسهای ارزش افزوده 

سرويس هايي که مي توان به کمک SMS راه اندازي و چيزي فراتر از يک پيام معمولي ارائه نمود را سرويس ارزش افزوده مي نامند . اين سرويس ها از هر نوع که باشند، نوعي از اطلاعاتي را عرضه مي نمايند که ارزشمند است و يک نفر به سرعت خواستار چنين اطلاعاتي مي باشد.
شرکت البرز اس ام اس با در نظر گرفتن نیازهای مشاغل مختلف، پنل ارسال و دریافت پیامک خود را به گونه ای طراحی نموده که تمامی نیازهای آنها را تحت پوشش قرار می دهد. کاربری آسان این پنل به شما این امکان را می دهد که با حداقل دانش کامپیوتری بتوانید از آن بهره مند شوید. با دسترسی به اینترنت در هر کجا که هستید به همه اطلاعاتتان دسترسی خواهید داشت.

نحوه همکاری 

شرکت البرز اس ام اس آماده همکاری با شما در زمینه ارایه خدمات ارزش افزوده پیام کوتاه می باشد.


اعتباری
پیش پرداخت
همکاری با شرکت های تولید نرم افزار

در صورتیکه به هر کدام از روشهای فوق تمایل به همکاری دارید می توانید با واحد فروش شرکت البرز اس ام اس تماس حاصل فرمایید.